Вчена рада Аграрного факультету: підсумки роботи за навчальний рік

Відбулося завершальне в поточному році засідання Аграрного факультету.

Протягом навчального року Вчена рада факультету вирішила низку важливих питань, зокрема інформаційне забезпечення освітнього процесу: наповнення ресурсів електронного університету, портфоліо ОП тощо, надання факультетом додаткових освітніх послуг, підготовка до І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, пошук додаткових джерел залучення коштів до спеціального фонду Університету, участь здобувачів вищої освіти в програмі академічної мобільності та міжнародних проєктах, робота студентського самоврядування факультету, наукова діяльність кафедр та заходи щодо її подальшого розвитку, підсумки роботи екзаменаційних комісій кафедр (зимовий, літній випуски).

Вчена рада Аграрного факультету: підсумки роботи за навчальний рік

Науковці факультету склали та реалізували дорожню карту з розробки освітніх програм, навчальних планів 2023 року, порядку випуску здобувачів вищої освіти (зимовий, літній випуск), розглянули систему цільових показників діяльності керівників структурних підрозділів.

На завершення голова вченої ради, в.о. декана факультету Лілія Мартинець подякувала усім за плідну роботу та підготовку питань, привітала із завершенням 2022-2023 н.р.