Крок до пошуку ресурсів на підтримку ментального здоров’я громадян

Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між кафедрою психології та соціології СНУ ім. В. Даля в особі завідуючої кафедри Юлії Бохонкової, Міністерством закордонних справ України в особі державного секретаря Олександра Банькового та Громадською спілкою “Платформа відновлення “Назовні-Тек” в особі виконавчого директора Владислава Рєзнікова.

Основними напрямками співпраці в межах Меморандуму є:

• реалізація програм соціально-психологічної адаптації військовослужбовців до цивільного життя,
  • психічне відновлення та збереження ментального здоров’я громадян,
  • спільна участь у заходах, спрямованих на пошук донорів та інвесторів задля реалізації програм співробітництва та грантових програм (семінарах, брифінгах, зустрічах, презентаціях та виставках тощо),
  • підвищення кваліфікації представників проєктів відновлення, установ і організацій.