Сучасні медіа – для ефективної освітньо-наукової роботи

Олена Карчевська, доцентка кафедри політологічних та культурологічних студій Юридичного факультету, к.політ.н., взяла участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації в межах проєкту «COMSUS. Development of sustainable communications of Higher education institutions in social media» Erasmus +.

Організаторами програми виступили Fundacja im. Зофій Заменгоф, Фонд «Міжнародний центр діалогу, інновацій та майбутнього», Фонд ім. Anny Tomaszewicz-Dobrskiej (Польща), Київська Бізнес Школа (Україна), Університет прикладних технологій, бізнесу та дизайну Вісмара (Німеччина), Університет ім. Мушлі Сюткі Кошмана (Туреччина), Університет Лусофона (Португалія).

Сучасні медіа – для ефективної освітньо-наукової роботи

Навчальна програма включала різні формати, котрі змістовно взаємодоповнювали один одного. Представниця СНУ ім. В. Даля:

• опрацювала дистанційні курси на освітній платформі португальського університету Lusófona University «Сила соціальних мереж у професійному розвитку викладачів університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку» й «Креативний конструктор: побудова інноваційних освітніх форматів в цифрову еру»;
  • відвідала серією вебінарів: «Сила соціальних мереж у професійному розвитку вчителів: як створити особистий бренд і цінності просування?», «Розширення можливостей викладача через соціальні мережі: інновації у створенні та просуванні освітніх продуктів», «Мотивуючі інформаційні кампанії у соціальних мережах: поради для університетів»;
  • підготовила та презентувала наукову доповідь за темою: «Розвиток сталих комунікацій вищих навчальних закладів у соціальних медіа» на міжнародному круглому столі;
  • завершила міжнародну програму виконанням кейсу «Створення педагогічної стратегії з використанням соціальних мереж для залучення студентів до навчання та просування цінностей сталого розвитку».
Сучасні медіа – для ефективної освітньо-наукової роботи

Підвищення кваліфікації вийшло надзвичайно корисним і пізнавальним – науковиця отримала цінні практичні інструменти для ефективної освітньо-наукової роботи з використанням можливостей сучасних медіа. Здобуті знання дозволять розширити формати популяризації цінностей сталого розвитку через оновлення освітніх компонентів, підвищать ефективність стратегії промоутування здобутих на кафедрі наукових результатів.