Тренінг для студентів-молодих активістів та активісток

Студент Факультету здоров’я людини та Факультету інформаційних технологій та електроніки (ОП 053 «Психологія» та 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка») Руслан Салінко взяв участь у тренінгу-семінарі із соціальної згуртованості та включення, громадянської участі та демократичного громадянства, недискримінації та рівності для молодих активістів та активісток, що пройшов у м. Львів. Це Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза III» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Українською Асоціацією Молодіжних Рад.

Програма заходу базувалася на Посібнику для навчання з питань соціальної згуртованості й безбар’єрного середовища у молодіжному секторі, розробленому Проєктом у 2022 році.

Тренінг для студентів-молодих активістів та активісток

Метою тренінг-семінару було посилення спроможності молодих активістів та активісток брати участь в демократичних процесах з урахуванням підходів участі в процесі прийняття рішень, рівності та недискримінації для забезпечення соціальної згуртованості. Подробиці тренінгу та деталі програми: https://www.coe.int/uk/web/kyiv/-/a-five-day-social-cohesion-training-seminar-for-young-activists-took-place