7 листопада о 13:00, в рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво між Державним архівом Луганської області та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, відбудеться тематична зустріч «Європейський Донбас: історія десятої бельгійської провінції за документами Державного архіву Луганської області».

Метою заходу є висвітлення історії зародження, становлення та діяльності Лисичанського содового заводу на основі архівних документів Державного архіву Луганської області, а також розвінчання міфу про індустріальний розвиток Донбасу, як результат роботи радянської влади.

Студенти та викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля матимуть змогу також ознайомитися з онлайн-виставкою Державного архіву Луганської області «Легенда хімічної промисловості Донбасу Лисичанський содовий завод» та обговорити питання, що виникнуть після презентації.

Посилання на під’єднання у Zoom:

Код доступу: 529167