Шлях до долучення до європейської наукової спільноти у сфері комунікації

Викладачі кафедри журналістики та українознавчих студій взяли участь у онлайн-семінарі, що організували Український інститут медіа та комунікації та  Європейська асоціація досліджень та освіти з комунікації (ECREA). Йшлося про умови вступу та переваги членства в ECREA.

З привітанням до учасників звернувся президент ECREA, професор Джон Дауні (Університет Лафборо). Заклик долучитися до європейської наукової спільноти був провідною темою виступів українських фахівців, які є членами ECREA – Романа Горбика, Тетяни Локоть і Дарії Орлової.

Шлях до долучення до європейської наукової спільноти у сфері комунікації

Як відомо, ECREA є найбільшою науковою асоціацією вчених і викладачів у сфері комунікації, яка налічує понад 3500 членів у всіх країнах Європи та за її межами. За підтримки президента асоціації Джона Дауні було створено робочу групу з питань України, яку очолив Роман Горбик (тренер «Академії викладачів журналістики»).