Навчання за Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?»

Відбувся дуже корисний та затребуваний умовами сьогодення захід для студентів та співробітників СНУ ім. В. Даля з навчання першої домедичної допомоги та розвитку культури піклування про ментальне здоров’я.

Захід відбувся в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Навчання за Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?»

Інструкторки з догоспітальної допомоги навчально-тренувального відділу комунального некомерційного підприємства Луганської обласної ради «Луганській регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» навчили дій, спрямованих на порятунок життя. А навички та методи психологічного самовідновлення, покращення психічного здоров’я продемонструвала завідувачка кафедри психології та соціології, докторка психологічних наук, професорка Юлія Бохонкова.

Навчання за Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?»

Захід відбувся за ініціативи Факультету здоров’я людини, зокрема кафедри психології та соціології факультету, за підтримки Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військової адміністрації. Регіональним координатором в Луганській області щодо впровадження цієї програми є заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військової адміністрації, заслужений лікар України Інна Сазонова.