СНУ ім. В. Даля – у Рейтингу університетів 2023 (July edition) від UniRank

СНУ ім. В. Даля – увійшов до списку найпопулярніших  університетів України у Рейтингу університетів 2023 (July edition) від UniRank. Цей рейтинг досліджує вебометричні показники 194 українських ЗВО.

Рейтинг uniRank University Ranking (https://www.4icu.org), раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність вишів в Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb):
1. Majestic Referring Domains with a minimum Trust Flow (55%)
2. Similarweb Global Rank (35%)
3. Moz Domain Authority (5%)
4. Majestic Trust Flow (5%)

Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність університету.

З 2018 року автори Рейтингу публікують чотири нові університетські рейтинги, спрямовані на оцінку присутності та популярності вищих навчальних закладів у соціальних мережах на чотирьох основних соціальних платформах. У Рейтингу українських вишів 2023 СНУ ім. В. Даля за цими показниками займає наступні позиції: