Представники Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» відвідали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

До СНУ ім. В. Даля завітала делегація від Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» у складі: Корі Джонстон, спеціаліст з програм у сфері розвитку демократії та врядування Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Регіональної Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Молдові та Білорусі; Ларіса Романенко, заступниця керівника проєкту DGEast, Володимир Аредов та Світлана Карпінська.

Під час привітальних слів ректорка університету Ольга Поркуян відзначила значущість підтримки від представників USAID, особливо в контексті викликів, пов’язаних з переміщенням.

“Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, особливо зараз, після другого переміщення. За цей час нам вдалося створити Комітет з антикризового позиціонування, який розробив план антикризових заходів, та реалізувати 90% запланованих проєктів”, – зазначила ректорка.

У ході зустрічі делегація відвідала локацію університету в м. Київ, обладнану завдяки підтримці Проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” (DG East).

Руслан Галгаш, проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку, поділився деталями щодо напрямів діяльності університету, зокрема у сфері співпраці з громадами та для громад, наукових досягнень та планів.

“Університети грають ключову роль у відновленні деокупованих територій України, створюючи інновації та розвиваючи суспільство. Ви робите велику справу”, – підкреслив спеціаліст з програм у сфері розвитку демократії та врядування Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Регіональної Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Корі Джонстон.

Крім того уході зустрічі відбулося спілкування представників USAID зі студентами СНУ ім. В. Даля. Представникам делегації було цікаво почути  про настрої студентської молоді, про громадський активізм та про їх ініціативи.

Пані ректорка завершила захід, висловивши подяку гостям за підтримку та зацікавленість у розвитку освіти та науки в Україні, виразивши надію на подальшу плідну співпрацю та обмін досвідом для досягнення спільних цілей.

Візит представників USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля визначився як важлива подія для університетської спільноти, підкреслюючи не лише досягнення університету в умовах викликів, але й важливість підтримки та співпраці для подальшого розвитку освіти та відновлення України.