Участь студентів і викладачів у FORUM СТО Київ`2023

Студенти та викладачі Факультету транспорту і будівництва долучилися до проєкту FORUM СТО Київ`2023 + навчальні заклади регіону. Захід проходив в офлайн форматі на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП). Головний організатор –  український бренд інструменту та автосервісного обладнання AutoExpert.

Участь студентів і викладачів у FORUM СТО Київ`2023

До організації FORUM СТО Київ були задіяні навчальні заклади регіону, які готують фахівців за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт»:

• Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП);
  • Київський транспортно-економічний фаховий коледж НТУ;
  • Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ;
  • Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля;
  • Київський професійний коледж автомобільного транспорту та будівельної механізації;
  • Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій КНУ ім. Тараса Шевченка;
  • Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету;
  • Київський механіко-технологічний фаховий коледж;
  • Київський професійний коледж цивільного будівництва;
  • Національний транспортний університет;
  • Київський електромеханічний фаховий коледж.
Участь студентів і викладачів у FORUM СТО Київ`2023

На форумі були проведені панельні дискусії та представлені презентації від виробників, імпортерів та незалежних навчальних центрів та курсів. Усі вони поділилися своїм особистим досвідом та практичними знаннями, що, безперечно, буде корисним для студентів – майбутніх фахівців. Форум пройшов в атмосфері активного діалогу та обміну досвідом.