Плекаймо, любімо, шануймо українське слово!

Викладачі кафедри журналістики та українознавчих студій Факультету гуманітарних та соціальних наук разом зі студентами спеціальності 014.01 «Середня освіта (українська мова та література)» долучилися до ХХІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції імені Віктора Ужченка «ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ», присвяченої 160-річчю від дня народження Бориса Грінченка, яка відбулася в Державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Цікавими та змістовними були доповіді учасників конференції, присвячені образному слову в сучасній мовно-літературній освіті, мовній картині світу сучасного українця, особливостям поетики фольклорного тексту Луганщини, фразеографії та лексикографії.

Плекаймо, любімо, шануймо українське слово!

Зацікавили присутніх і викликали жваву дискусію формули-віншування в епістолярію Михайла Старицького. Приємно і зворушливо звучало поетичне слово із вуст студентів.