Київська школа дипломатичних мистецтв: продовження співпраці

Співпраця викладацького та студентського складу СНУ ім. В. Даля із Київською школою дипломатичних мистецтв набирає систематичного характеру.

Координатори студентських команд українських навчальних закладів взяли участь в організаційній зустрічі, присвяченій початку нового циклу співпраці з Київською школою дипломатичних мистецтв.

Київська школа дипломатичних мистецтв: продовження співпраці

Представниці Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Любов Котова та Олена Сапицька зустрілися разом з колегами з університетів всієї України на комунікативному майданчику, обмінялися ідеями та обговорили майбутні проєкти, майстер-класи, онлайн лекції від закордонних та вітчизняних науковців та практиків, симуляційні ігри та міжнародні зустрічі з представниками закордонних університетів.  СНУ ім. В. Даля активно проводить проєктну освітню діяльність, що  спрямована на впровадження в освітньо-виховний процес спеціалізованих тренінгових програм, сфокусованих на протидії дезінформаційним практикам країни-агресора щодо репрезентацій минулого.