Лекція польського вченого для студентів і аспірантів СНУ ім. В. Даля

Відбулася лекція Head of Department of Hydromechanics and Ship Design,  DSc. (Tech), Professor Gdańsk University of Technology Jakub Montewka для магістрів і аспірантів кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин спеціальностей 273 Залізничний транспорт, 274 Автомобільний транспорт. Тема лекції: «Scientific writing – practical tips».

Jakub Montewka входить до списку World’s TOP 2% Scientist 2022, до якого включено дослідників, публікації яких найчастіше цитують інші автори світу. Даний рейтинг щорічно готується Стенфордським університетом у співпраці з Elsevier.

Лекція польського вченого для студентів і аспірантів СНУ ім. В. Даля

Список ТОП 2% вчених світу базується на наукових досягненнях дослідників, а критерії оцінки включають: індекс Гірша, кількість цитувань або місце і роль даного дослідника в списку авторів публікацій. Рейтинг складається з двох списків: перший оцінює наукові досягнення з урахуванням усієї кар’єри вченого, другий стосується лише останнього календарного року.

Лекція польського вченого для студентів і аспірантів СНУ ім. В. Даля

Лекція відбулась за підтримки програми MSCA4Ukraine в консорціумі Scholars at Risk Europe, Alexander von Humboldt Foundation, The European University Association (EUA) в рамках проєкту 1233438 «Систематизація, система підтримки прийняття рішень з урахуванням ризиків для визначення граничних умов для безпечного внутрішнього судноплавства на основі нової логіко-лінгвістичної моделі».