Відкриваємо приховані імена видатних українців

Студенти Юридичного факультету не тільки навчаються та складають сесію, а ще і активно долучаються до психологічної підтримки ветеранів та родин військовослужбовців під час війни.

Так студент другого курсу спеціальності 081 Право Георгій Ліпартія був ведучим книжкового клубу, який організовують VeteranHUB разом з ГО БУР для родин військовослужбовців та ветеранів війни.

Відкриваємо приховані імена видатних українців

Предметом обговорення була книжка «Місто» Валер‘яна Підмогильного, представника розстріляного відродження – духовно-культурного та літературно-мистецького покоління 20-х і 30-х рр. XX ст. в Українській СРР, яке дало високохудожні твори у галузі літератури, філософії, живопису, музики, театру, кіно та яке було знищене здебільшого під час великого терору.

Відкриваємо приховані імена видатних українців

Це була перша збірка книжкового клубу, який продовжить існувати разом з Георгієм.