Перші випускники за новою освітньою програмою

Вперше відбувся захист випускових кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти «Магістр» за освітньо-професійною програмою «Мова і література (англійська)» спеціальності 014.02 «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література», що була відкрита у 2022 році.

Перші випускники за новою освітньою програмою

Представлені на обговорення роботи студентів відзначались широтою опрацьованого наукового матеріалу, його органічним синтезом, а також новаторськими підходами і оригінальними ідеями. В процесі наукового дискурсу члени екзаменаційної комісії та магістранти обговорили важливі методичні аспекти викладання англійської мови, враховуючи сучасні тренди і передовий педагогічний досвід.

Перші випускники за новою освітньою програмою

Захист пройшов у невимушеній атмосфері, тому магістранти не тільки успішно захистили свої дослідження, а й отримали новий досвід, ідеї та рекомендації, що стануть в нагоді в практичній діяльності за фахом.

Перші випускники за новою освітньою програмою

Тож кафедра іноземної філології та перекладу опанувала нову магістерську освітню програму, сьогодні має перших висококваліфікованих випускників і принагідно запрошує на навчання у 2024/2025 рр. всіх тих, хто відчуває потяг до освітньої діяльності, хто бажає долучитися до навчання і виховання української дітвори і молоді, оволодівши необхідними для цього знаннями, навичками та компетентностями.