Викладачі університету стали гостьовими лекторами в харківському ЗВО

Євген Медведєв, доцент кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин, Postdoctoral Researcher of Department of Hydromechanics and Ship Design, Gdańsk University of Technology провів гостьову лекцію для студентів та викладачів кафедри транспортних технологій та логістики Державного біотехнологічного університету (м. Харків). Тема лекції «Інноваційні аспекти навчання студентів у ЄС». В лекції також взяла участь керівниця Центру розвитку Soft skills СНУ ім. В. Даля, доцентка кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Наталія Ткаченко.

Викладачі університету стали гостьовими лекторами в харківському ЗВО

Євген Медведєв поділився особистими враженнями щодо інноваційних підходів до викладання в Gdańsk University of Technology, про які він знає з власного досвіду. Інноваційні підходи в навчальному процесі, які застосовуються в університеті, базуються на тісній співпраці з промисловими підприємствами, співпраці між виробництвом та факультетами університету, залученні провідних світових науковців до проведення занять, використанні сучасних технологічних досягнень (віртуальних лабораторій), участі в конкурсах за спеціальністю та застосуванні проєктного підходу до навчання.

Викладачі університету стали гостьовими лекторами в харківському ЗВО

Євген Медведєв розповів про важливість Hard skills для здобувачів вищої освіти країн ЄС, таких, як володіння професійною іноземною мовою, дипломи та сертифікати, які засвідчують участь у програмах, стажуваннях, тренінгах з розвитку за спеціальністю, швидкість друку, комп’ютерне програмування та, безумовно, навички оволодіння та застосування спеціальних знань та умінь на практиці.

Викладачі університету стали гостьовими лекторами в харківському ЗВО

Наталія Ткаченко доповнила його розповідь, акцентуючи увагу на універсальних навичках Soft skills, сучасних тенденціях до змін у затребуваності м’яких навичок на міжнародному та вітчизняному ринках праці. Також Наталія Ткаченко розповіла про досвід розвитку soft skills студентів під час навчання на прикладах дисциплін, які вона викладає.