Перемога науковиць СНУ ім. В. Даля у Конкурсі на краще видання

Галина Татаренко, завідувачка кафедри конституційного права, і Валентина Колесник, аспірантка кафедри правознавства, стали лауреатами першої премії Конкурсу на краще видання за 2021-2023 н.р., яке отримало визнання серед наукової та освітянської спільноти.

Конкурс проводиться ГО “Національна академія наук вищої освіти України”.

Перемога науковиць СНУ ім. В. Даля у Конкурсі на краще видання

Визнання отримала монографія «Сучасний стан державної гендерної політики в Україні. Особливості реалізації державної ґендерної політики в Україні та в інших країнах» (електронне видання), 2021 р. Republic of Moldova Europe, Publishing house LAP Lambert Academic Publishing).

Один коментар до “Перемога науковиць СНУ ім. В. Даля у Конкурсі на краще видання”

1. Науковиці СНУ ім. В. Даля перемогли у конкурсі з монографією про ґендерну політику – Громадське Місце Луганськ

[…] це повідомляє пресслужба […]

Коментарі закриті.