Студенти-переможці обласного етапу міжнародного конкурсу

Здобувачі вищої освіти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля традиційно взяли участь в обласному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Університет представили на обласному рівні і посіли призові місця студенти різних факультетів.

І місце виборола Логвінова Валерія, студентка 3-го курсу спеціальності «Журналістика» (викладач Олена Попова);

ІІ місце посів Андреєв Олексій, студент 3-го курсу спеціальності «Право» (викладач Олена Карловас);

ІІІ місце – Фішер Анжеліка, студентка 3-го курсу спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (викладач Станіслава Зайцева).

Бажаємо учасникам перемоги у наступному етапі!

Студенти-переможці обласного етапу міжнародного конкурсу

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика вже понад двадцять років об’єднує українців усього світу навколо рідної мови, сприяє зростанню її престижу серед молоді.