Вітаємо переможців обласного етапу міжнародного конкурсу

Здобувачі вищої освіти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля традиційно взяли участь в обласному етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Університет представили на обласному рівні і посіли призові місця студенти різних факультетів.

Гуманітарний напрям:

І місце виборола Наугольна Дар’я, студентка 2-го курсу спеціальності «Журналістика» (викладач Олена Попова);

ІІ місце посіла Бутко Ксенія, студентка 3-го курсу спеціальності «Філологія» (викладач Ірина Глуховцева);

ІІІ місце – Баранчук Олександр, студент 1-го курсу спеціальності «Журналістика» (викладач Олена Попова).

Негуманітарний напрям:

І місце посів Андреєв Олексій, студент 3-го курсу спеціальності «Право» (викладач Олена Карловас);

ІІ місце виборола Лупенко Анастасія, студентка 3-го курсу спеціальності «Право» (викладач Олена Карловас);

ІІІ місце – Боронін Ярослав, студент 3-го курсу спеціальності «Електроніка, електротехніка та електромеханіка» (викладач Станіслава Зайцева).

Бажаємо подальших досягнень і перемоги у наступному етапі конкурсу!

Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови та літератури, підвищення рівня мовної освіти в Україні.