Відбулося обговорення сучасних проблем гуманітарної науки і практики

Кафедра практичної психології та соціальної роботи Факультету гуманітарних та соціальних наук провела ХІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми гуманітарної науки і практики: філософський, психологічний та соціальний виміри».

В заході взяли участь науковці США, Канади, Німеччини, Австрії, Польщі, Болгарії із таких провідних закладів вищої освіти, як-то: Університет Вісконсину в Медісоні, Університет Манітоби, Вища школа управління та адміністрації в Ополє, Сілезька академія, Краківський педагогічний університет, Політехніка Жешувська ім. Ігнатія Лукасевича, Великотирновський університет імені Святих Кирила і Мефодія та інших.

До заходу активно долучилися представники професорсько-викладацького складу та студенти вітчизняних закладів вищої освіти, представивши актуальні та ґрунтовні доповіді, презентації та майстер-класи. Це Волинський національний університет імені Лесі Українки, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Національний університет цивільного захисту України, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Національний університет «Одеська національна юридична академія», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», Державний університет «Житомирська політехніка», Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», Івано-Франківський навчально-науковий юридичний інститут Національного університету «Одеська національна юридична академія», Дніпровський та Одеський інститути ПРАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом».

Найбільш актуальними і обговорюваними були проблеми ментального здоровʼя особистості, його збереження та відновлення, психологічних засад формування стресостоійкості особистості, становлення її ціннісно-смислової сфери та специфіки процесу життєвого вибору, а також проблеми інтеграційних процесів в сучасному українському суспільстві.

За результатами конференції видано збірник наукових праць.