Безкоштовні підготовчі курси до ЄВІ та ЄФВВ

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля оголошує набір на безкоштовні інтенсивні підготовчі курси до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) (блок тестів з англійської мови) для абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури на основі ступеня бакалавра.

Іспит міститиме два блоки: тест із загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови.  Групові заняття з англійської мови будуть проводитися професорсько-викладацьким складом університету у дистанційному режимі. Тривалість курсів складає 1 місяць.

Також СНУ ім. В. Даля проводитиме безкоштовні інтенсивні підготовчі курси до єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури на спеціальність  081 Право.

Тривалість курсів складає 2 місяці.

Детальніше про курси можна дізнатися тут.