Зустріч з науковцями і фермерами у Школі птахівника

Людмила Наливайко, професорка кафедри здоров’я тварин і екології Аграрного факультету СНУ ім. В. Даля, д.вет.н., провела круглий стіл з науковцями Державної дослідної станції птахівництва НААН України, власниками присадибних і фермерських господарств різних регіонів України.

Семінар був присвячений ветеринарним питанням при вирощуванні свійської птиці за темами: «Здоров’я птиці та імунітет під час воєнного стану на Україні та інфекційні хвороби свійської птиці».

Зустріч з науковцями і фермерами у Школі птахівника

Оптимізація економічних показників птахівничої галузі неможлива без стабілізації епізоотичної ситуації з інфекційних захворювань птахів. Особливої уваги потребує профілактика та боротьба з інфекційними хворобами, які відзначаються значним поширенням, високим рівнем захворюваності та загибелі птиці, тривалим порушенням виробничої діяльності птахогосподарств. Галузь зазнає значних економічних збитків, зумовлених витратами на ліквідацію інфекції, реалізацію карантинних обмежень, вжиття заходів щодо профілактики та боротьби з хворобою.

Зустріч з науковцями і фермерами у Школі птахівника

Вебінар «Найбільш поширені хвороби свійської птиці. Шляхи вирішення та подолання проблеми»