Яке значення має туризм у житті студентів

Оксана Вихрук, студентка кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування Факультету транспорту і будівництва, під керівництвом викладачів кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Наталії Мірошникової та Олександра Лук’янюка взяли участь у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції «Світ наукових досліджень».

Яке значення має туризм у житті студентів

Конференція відбулася за сприяння Громадської організації «Наукова спільнота» (м. Тернопіль, Україна) та Вищої школи управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu) (м. Ополе, Польща).

Під час конференції в секції  «Фізичне виховання та спорт» учасники порушили  питання туризму та його значення в житті студентів.