Як працюють лабораторії з робототехніки, мехатроніки та ІСУ

Доцентка кафедри комп’ютерно-інтегрованих систем управління Факультету інформаційних технологій та електроніки Тетяна Сотнікова відвідала один із провідних технічних вищих навчальних закладів Польщі Politechnika Gdańska (м. Гданськ).

Під час візиту науковиця познайомилась з експертами в галузі робототехніки, мехатроніки та систем управління. Зокрема, вона мала можливість особисто долучитися до роботи зі спеціалізованою технікою таких провідних компаній, як Festo та Siemens. Гості було надано можливість відвідати Laboratorium Automatyki, Laboratorium MecHaRoLab, Laboratorium Sprawania Laserowego,  де польські колеги продемонстрували  новітнє обладнання та технології.

Як працюють лабораторії з робототехніки, мехатроніки та ІСУ

Результатом зустрічей стали домовленості про можливість обміну досвідом, ідеями, що сприятиме подальшому розвитку наукових зв’язків між обома університетами. Плани включають в себе ще більше можливостей для студентів вивчати та застосовувати новітні технології у сфері робототехніки та інтегрованих систем управління.