Технології нового покоління для гірничо-видобувної промисловості

Викладачі кафедри фармації, виробництва та технологій взяли участь у семінарі “Micromine. Лайфхаки для викладачів”.

Micromine є одним зі світових лідерів у програмному забезпечені для геологічної розвідки і видобування родовищ корисних копалин. Компанія Micromine створена у 1986 році, має 22 представництва і діє у понад 90 країнах. В Україні компанія зареєстрована у 2012 році.

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля у 2022 році отримав ліцензію на впровадження навчального ліцензування Micromine (Academic Licensing Scheme). Навчальна ліцензія надає широкі можливості з викладання на сучасному світовому рівні різних геологічних дисциплін і має безліч функціональних можливостей, серед яких:

• статистична обробка геологічних, геохімічних, петрохімічних та ін. даних, включаючи оцінку якості аналітичних досліджень (QA/QC),
  • проєктування та супроводження геологорозвідувальних робіт,
  • створення та управління комплексними просторовими базами даних,
  • геологічне тривимірне моделювання родовищ,
  • оцінка ресурсів (підрахунок запасів) родовищ корисних копалин,
  • оптимізація відкритих та підземних гірничих виробок з урахуванням економічних, гірничих та технологічних параметрів,
  • проєктування кар’єрів та підземних рудників,
  • планування видобутку та контроль процесу видобування.

У заході взяли участь викладачі кафедри фармації, виробництва та технологій: проф. Вадим Тарасов, доц. Ольга Захарова, доц. Ольга Любимова-Зінченко, асистент Сергій Міщенко та аспірант Віталій Попович.