Інформаційна сесія щодо можливостей Еразмус+

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні провела Інформаційну сесію для команди співробітників і студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в межах Дня Європи в Україні.

Світлана Шитікова, координаторка Національного Еразмус+ офісу, презентувала «Програму ЄС Еразмус+ як інструмент трансформації українських закладів освіти» — завантажити.

Інформаційна сесія щодо можливостей Еразмус+

Також спікерка під час заходу провела обговорення викликів, можливостей співпраці, особливостей конкурсів та проєктів в межах Програми ЄС Еразмус+ для переміщених закладів освіти. Також були проведені консультації щодо потенційних ідей проєктів та напрямів конкурсів для подання проєктних заявок та зустріч з командами виконавців проєктів щодо особливостей впровадження проєктів під час воєнного стану в Україні.