Студенти відвідали радіо П.О.Р.Ш

Першокурсники спеціальності 061″Журналістика” дізналися, як працює радіо. Майбутні журналісти під час навчальної практики відвідали студію радіо П.О.Р.Ш, де змогли ознайомитись з тонкощами роботи радіоведучого.

Артем Смолін, головний куратор проєкту, провів екскурсію для студентів в основній студії, звідки ведуться прямі ефіри, а також записи радіопрограм.

Студенти відвідали радіо П.О.Р.Ш

П.О.Р.Ш або ж Перше Онлайн Радіо Школа – це некомерційний комунальний проєкт від Департаменту освіти, який транслює свої програми в онлайн форматі, у застосунку радіо.

Включає в себе 4 канали: Початкова школа, Середні класи, Старші класи, Освітяни та батьки.

Студенти відвідали радіо П.О.Р.Ш

На кожному з них транслюється відповідна до віку музика й пізнавальні джингли. Також на радіо запрошуються гості: вчителі, спортсмени тощо.

Як каже Артем: “Нашою задачею є розкрити людину для дітей цікаво, аби подавати її як приклад, щоб діти цікавились тим, чим ця людина займається.”

Студенти відвідали радіо П.О.Р.Ш

Дякуємо велике Артему Смоліну за співпрацю та проведену екскурсію, сподіваємось на спільну роботу в майбутньому.

Кондратов Микита, студент ЖУР-23д