Позитивна психологія в умовах воєнного стану

Wenting YANG (Вентінг Янг), директорка навчального центру Пекінської академії науки та освіти прочитала гостьову лекцію за запрошенням кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу.

Тема лекції “Сила позитивної психології в коучингу керівників: перспектива моделі GROW” викликала високу зацікавленість у студентів та викладачів Факультету економіки і управління.

Під час зустрічі лекторка надала розуміння понять позитивної психології, коучингу керівників, представила моделі GROW та надала рекомендації щодо їх застосування.

Запропонована інформація була новою, цікавою й актуальною для всіх категорій слухачів, бо саме в умовах воєнного стану важливо підтримувати внутрішню комунікацію в колективі, і позитивна психологія дозволяє колективу впоратися із стресом, підняти вмотивованість до роботи й розвитку, отримати відчуття впевненості.