Відсвяткували День вишиванки

Викладачі кафедри журналістики та українознавчих студій разом зі студентами долучилися до Дня вишиванки, яке цьогоріч українці відзначили 16 травня.

Під час флешмобу охочі обмінялися дорогими серцю світлинами, щемливими спогадами, привітаннями та побажаннями миру та добра.

А на базі Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля відбулася міні-виставка унікальних вишиванок під назвою «Код нації». Організатором виставки виступила кафедра технологій легкої промисловості. Були представлені експонати ручної роботи вишиванок 19-го ст. Під час заходу учасники обмінялися досвідом родинних традицій вишивання різними техніками, орнаментами, візерунками.

Це свято об’єднує патріотів у всіх куточках країни й далеко за її межами, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів та руйнує багато міфів російської пропаганди.