Привітання з Днем науки України!

Шановні науковці, викладачі, докторанти, аспіранти, співробітники наукових підрозділів, а також майбутні вчені – студенти, прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем науки України!

Бажаємо вам творчого натхнення та успіху в дослідженнях, геніальних ідей і реалізації найграндіозніших наукових проєктів!

Освіта й наука й тепер, в складні для України часи, залишається в переліку пріоритетних напрямів держави. Той факт, що Наказом Міністерства освіти і науки України Університет визначено критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, говорить про те, що суспільство покладає великі сподівання на науковців, на їхні досягнення, оперативне реагування на потреби сьогодення. Ці потреби пов’язані з новими задачами, які стоять перед суспільством у зв’язку з неминучим відродженням економіки, впровадженням новітніх технологій у післявоєнний період.

Спільнота Університету має право пишатися досягненнями своїх учених.