Захід для представників правничих шкіл

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція науковців, молодих вчених та правників “Правові засоби забезпечення та захисту прав людини: вітчизняний та зарубіжний досвід”. Співорганізатори – Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

До заходу долучилися науковці Сухумського державного університету (Тбілісі, Грузія), Seneca College (Торонто, Канада), Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Донецького державного університету внутрішніх справ, Талліннського університету, інституту соціальних досліджень, школи управління, права та суспільства (Таллінн, Естонія), Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України» тощо.

Захід для представників правничих шкіл

До конференції долучилися і практичні працівники  –  в.о. директора Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА Юлія Головінова, голова Ради ВПО у Луганській обласній державній адміністрації, членкиня групи радників Офісу спеціального доповідача ООН з рішень щодо внутрішнього переміщення Яна Любимова, представники Данської ради у справах біженців, голова Вишгородського районного суду Київської області Ірина Котлярова, суддя-спікерка Господарського суду Луганської області, співзасновниця ГО МЕЦ «ProJustice» Олена Фонова,  адвокатка, співзасновниця адвокатського бюро «Yeresko&Partners Law Office» Олена Єресько, адвокатка Kancelaria prawna Anastasiia Lemba Prawnik Zagraniczny (Польща) Анастасія Лемба, Східного регіонального офісу Представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні.

Вдячні представникам правничих шкіл за участь, долученість, фахові наукові дискусії!