Обговорили актуальність академічної культури дослідника

Викладачі кафедри журналістики та українознавчих студій Факультету гуманітарних та соціальних наук, доцентки Олена Попова, Ірина Глуховцева, Лариса Макаренко, Станіслава Зайцева взяли участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід», яка відбулася на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Мета конференції – презентація результатів наукових досліджень; заохочення молоді виконувати дослідження на засадах академічної доброчесності, що сьогодні є досить актуальною проблемою.

Під час конференції було порушено низку надзвичайно важливих питань: цінності академічної культури в контексті національної безпеки, утвердження академічної культури в закладах вищої освіти України, академічна культура учасників освітнього процесу в закладах освіти, академічна культура у вимірах міждисциплінарних студій, академічна культура крізь призму філологічного дискурсу, цифрові технології в освітньому процесі й академічна культура дослідника.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Дякуємо організаторам за таке необхідне наукове спілкування!