Співпраця для розвитку активної студентської спільноти

СНУ ім. В. Даля заключив Меморандум про взаємодію з Відокремленим підрозділом «АЙСЕК в Україні» у місті Харків.

Співпрацю буде спрямовано на реалізацію ініціатив і проєктів щодо формування в молоді активної громадянської позиції, розвитку лідерського потенціалу та залучення молодих людей до суспільно-громадського життя держави. Також студенти університету будуть одними з перших отримувати інформаційно-консультаційну підтримку для реалізації таких проєктів, програм та заходів.

Співпраця для розвитку активної студентської спільноти

Задля організації в рамках цієї співпраці заходів, які дійсно будуть цікаві нашим студентам, ми запускаємо коротке опитування, яке допоможе нам краще зрозуміти їхні потреби!

Співпраця для розвитку активної студентської спільноти

Пройдіть опитування до 10 червня за посиланням http://surl.li/twbrx та отримайте безкоштовний онлайн-планер і трекер.

P.S. за проходження у форматі дзвінка вас очікує ще додаткова плюшка на вибір: онлайн книга з бізнесу англійської або гайдлайни з оформлення CV!