Куратори зустрілися у World cafe

Відбувся тренінг у форматі світового кафе «Сучасний куратор: виклики та можливості», який провела тренерка-фасилітаторка Лілія Мартинець, деканеса Аграрного факультету.

За допомогою методу «світове кафе» учасники обговорили інноваційні підходи у роботі кураторів і шукали відповіді на головні питання тренінгу:

• Чи потрібен куратор взагалі?
  • Виклики, з якими стикається куратор?
  • Як змінити роботу куратора?

Протягом тренінгу учасники поділились особистим досвідом, більш детально обговорили виклики та проблеми, які зустрічаються у роботі кураторів та спільно спланували шляхи їх розв’язання.

Учасники тренінгу дійшли висновків, що:

• основними принципами ефективної взаємодії між куратором та студентом є: довіра, комунікація, взаємоповага, спільні цілі;
  • у дружньому та злагодженому колективі всі почувають себе комфортно, впевнено та безпечно.
Куратори зустрілися у World cafe

Захід відбувся з ініціативи керівника відділу з організації виховної роботи студентів Тетяни Сотнікової. Наступний тренінг планується провести зі здобувачами вищої освіти.