Ще одну сходинку подолано!

Студенти-випускники спеціальності 014.01 «Середня освіта (українська мова і література)» кафедри журналістики та українознавчих студій факультету гуманітарних та соціальних наук склали кваліфікаційні екзамени.

Ця подія стала першим етапом у житті майбутніх учителів, які завершили роки навчання і підтвердили свої знання та готовність працювати на вчительській ниві. Здобувачі вищої освіти гідно презентували свої знання із сучасної української літературної мови, з української літератури та методики їх викладання. Успішне складання екзаменів відкриває перед випускниками широкі можливості працевлаштування.

Дякуємо голові екзаменаційної комісії кандидату філологічних наук, доценту кафедри української мови ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Колесниковій Ларисі Леонідівні за теплі слова підтримки та напутнє слово нашим випускникам. Вітаємо з успішним складанням державних екзаменів! Бажаємо подальших перемог та успіхів!