Важлива перемога нашого викладача

Викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Факультету здоров’я людини Олег Кукота здобув перемогу в бігу на дистанції 110 м з бар’єрами з результатом 14,01с на Чемпіонаті України.

У Львові вперше за роки незалежності відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, а також командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих і молоді, який відкриває дорогу на Олімпійські ігри у Парижі.

Чемпіонат України зібрав всю еліту української легкої атлетики. У змаганнях брали участь майже пів тисячі спортсменів із 23 областей. Легкоатлети змагались у 20 різних дисциплінах.

Три змагальні дні вирували емоції, оскільки вечір кожного з цих змагальних днів чемпіонату України був сповнений вражаючими фіналами та неочікуваних сюрпризів від атлетів та атлеток.

Вітаємо нашого чемпіона!