Представництво Міжнародної фундації виборчих систем в Україні (IFES Україна) та СНУ ім. В. Даля об’єднали зусилля для підготовки викладачів і надання студентам освітніх послуг, які сприятимуть утвердженню ідей верховенства права та демократії.
На виконання укладеного Протоколу про співпрацю було впроваджено інноваційний та інтерактивний курс з вирішення виборчих спорів. Метою курсує формування у студентів високого рівня предметних компетентностей у цій сфері.
Почалася підготовка викладачів ЗВО – відбувся тренінг з методики викладання навчального курсу «Вирішення виборчих спорів» (частина 1). Від Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля учасницею тренінгу стала завідувачка кафедри конституційного права, професорка Галина Татаренко.
![Через освіту – до демократії](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/cherez-osvitu-do-demokratiyi-3.jpg)
![Через освіту – до демократії](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/cherez-osvitu-do-demokratiyi-2.jpg)
Курс базується на світовій методології IFES для університетів «Посилення залученості через освіту для демократії» (Strengthening Engagement through Education for Democracy SEED). Учасники тренінгу отримали необхідні матеріали та посібники, познайомилися з навчальними методиками курсу та особливостями виконання студентських проєктів.