Згуртування юридичної спільноти

Протягом декількох місяців Юридичний факультет брав участь у Всеукраїнському освітньому проєкті «Незламні правничі школи України». Цей захід об’єднав більше 25 правничих шкіл із різних куточків України.

Протягом тижня мали змогу презентувати нашу правничу школу, наших спікерів та партнерів – професорку Ольгу Шаповалову, доцентку Вікторію Жолудєву, професорку Галину Татаренко, суддю-спікерку Господарського суду Луганської області Олену Фонову та суддю-спікера Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області Дениса Коваленка тощо.

Згуртування юридичної спільноти

На Всеукраїнському форумі керівників закладів вищої юридичної освіти «Незламні правничі школи України: підсумки реалізації, перспективи» підсумували роботу Проєкту. Керівники та учасники отримали дипломи та сертифікати. Було обговорено подальші кроки співпраці, зокрема створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація керівників закладів вищої юридичної освіти України».

Згуртування юридичної спільноти

Щиро вдячні ініціаторам та організаторам цього проєкту за можливість набути досвіду, поділитися власними напрацюваннями, за спілкування та згуртування юридичної спільноти.