СНУ ім. В. Даля – якісна освіта за міжнародними стандартами!

СНУ ім. В. Даля успішно пройшов сертифікацію за міжнародним стандартом ДСТУ EN ISO 9001:2018. Це є підтвердженням того, що система управління якістю в Університеті відповідає найвищим світовим вимогам.

Про що це свідчить?

• Висока якість освіти: Ми гарантуємо, що освітній процес організований за сучасними методиками, а програми відповідають актуальним вимогам ринку праці.
  • Професійний розвиток: Наші викладачі – це досвідчені фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
  • Сучасна інфраструктура: Університет забезпечений необхідним обладнанням та ресурсами для ефективної освітньої діяльності.
  • Прозорість і відкритість: Ми прагнемо до постійного вдосконалення та готові до діалогу зі здобувачами вищої освіти, викладачами та іншими зацікавленими сторонами.

Отримання сертифікату на систему управління якістю за міжнародним стандартом – це ще одне підтвердження лідерських позицій СНУ ім. В. Даля серед найкращих університетів країни та найкращих університетів Європи.

Приєднуйтесь до нас!