Участь у Літній школі юридичних інновацій і стартапів

Завідувачка кафедри публічного та приватного права Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Любов Котова разом із 19 викладачами зі всієї України навчалася в Літній школі юридичних інновацій і стартапів. Учасники Школи прокачали практичні цифрові навички та розробили драфт власних курсів з юридичних інновацій та стартапів.

Участь у Літній школі юридичних інновацій і стартапів

За результатами навчання вже в цьому навчальному році буде впроваджуватися новий курс “Юридичні інновації” як вибіркова дисципліна для студентів спеціальності 081 Право. Також окремі теми, зокрема, юридичний дизайн і дизайн мислення знайдуть відображення в обов’язковому курсі “Юридичне дослідження, аналіз і письмо”. Саме сьогодні сучасний  правник має  розумітися на алгоритмізації юридичних процесів, повною мірою користуватися благами цифровізації, OSiNT-техніками, використовувати ШІ.

Ці новітні практичні навички як вдосконалять практичну юридичну діяльність, спростять рутинні процеси, так і додадуть впевненості у власних силах студентам-правникам.

Організатором літньої школи є професійна команда ГО “Лабораторія юридичного дизайну” під керівництвом В. Пряміцина. Лекції та тренінги проводили найкращі фахівці у своїх сферах: Наталія Хлібороб, Вячеслав Пряміцин, Ольга Осінська, Олексій Тарасенко, Богдан Логвін, Андрій Удовиченко, Катерина Міщенко, Михайло Янишівський, Василь Орищук, Петро Білик, Андрій Костенко, Дмитро Ніколаєвський і Роман Радейко.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та навчати!