Відбулася Конференція трудового колективу СНУ ім. В. Даля

Традиційну підсумкову Конференцію трудового колективу відкрила ректорка СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професорка Ольга Поркуян.

Відбулася Конференція трудового колективу СНУ ім. В. Даля

До колективу, який зібрався онлайн через безпекову ситуацію, звернувся голова Наглядової ради університету Вілен Фаталов. Пан Вілен як активний помічник університету у вирішенні найважливіших і найскладніших питань життєдіяльності закладу закликав усіх членів університетської спільноти долучатися до роботи керівництва і активу вишу з ініціалізації й позиціонування досягнень колективу. Бо на сьогоднішній день СНУ ім. В. Даля не просто переміщений університет, який намагається вижити на новому місці, а заклад, який вже складає конкуренцію київським вишам.

Відбулася Конференція трудового колективу СНУ ім. В. Даля

Ольга Поркуян представила Звіт про роботу університету за 2023-2024 навчальний рік, побудувавши його відповідно до затверджених колективом Місії й Стратегічних напрямів СНУ ім. В. Даля:

Відбулася Конференція трудового колективу СНУ ім. В. Даля
  1. Досконалість викладання й навчання.
  2. Зміцнення та розвиток наукового потенціалу.
  3. Розвиток університетської спільноти та взаємодії з громадою.
  4. Інтернаціоналізація діяльності.

Учасники зборів одноголосно затвердили звіт ректорки університету.

Відбулася Конференція трудового колективу СНУ ім. В. Даля

Також Ольга Поркуян представила основні завдання на 2024/2025 навчальний рік із забезпечення стабільної та якісної роботи університету за 4 напрямами:

1. Подальше удосконалення освітнього процесу через цифровізацію, покращення сервісів, розвиток людського потенціалу, впровадження інновацій.
  2. Розвиток наукового потенціалу через проведення актуальних досліджень, підвищення якості публікацій, залучення додаткових коштів.
  3. Розширення та поглиблення діяльності університету з впливовими міжнародними організаціями, проєктами, програмами, освітніми установами з метою імплементації кращого досвіду, а також посилення фінансової та матеріально-технічної підтримки діяльності університету.
  4. Покращення матеріально-технічної бази університету, створення нових навчальних аудиторій.

Також відповідно до повноважень Конференції трудового колективу було вирішено два питання.

Відбулася Конференція трудового колективу СНУ ім. В. Даля

Вчений секретар Григорій Бойко представив для затвердження кандидатуру нового члена Вченої ради СНУ ім. В. Даля – Халіна Сергія Федосійовича, завідувача кафедри агрономії та землеустрою.

Відбулася Конференція трудового колективу СНУ ім. В. Даля

Голова профспілкової організації СНУ ім. В. Даля Володимир Тищенко запропонував затвердити Колективний договір на 2024-2029 роки.

Відбулася Конференція трудового колективу СНУ ім. В. Даля

Обидві пропозиції були затверджені учасниками Конференції.