Співпраця задля допомоги постраждалим від війни українцям

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Норвезька рада у справах біженців в Україні уклали Меморандум.

Документ передбачає координацію та співробітництво у сфері надання якісної освіти, зокрема для студентів із районів, що постраждали від конфлікту в Україні,  організацію та участь у двосторонніх та багатосторонніх програмах і проєктах, зокрема в освітніх і волонтерських, проведення майстер-класів, тренінгів, групових інформаційних сесій тощо.

Також передбачена співпраця з Юридичною клінікою “Pro bono”, яка є структурним підрозділом Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля,  у сфері  сприяння поліпшенню доступу внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали внаслідок війни  в Україні, до комплексного надання безоплатної правничої допомоги за місцем їх постійного проживання або тимчасового перебування, сприяння забезпеченню осіб, які постраждали від війни, якісною безкоштовною правничою допомогою за місцем діяльності.