Магістри практичної психології на шляху професійного вдосконалення

Здобувачка вищої освіти магістерського рівня кафедри практичної психології та соціальної роботи (освітня програма «Практична психологія») Факультету гуманітарних та соціальних наук Любов Собко відзначена Подякою адміністрації Централізованої бібліотечної системи Подільського району в місті Києві.

Подяка висловлена за плідну співпрацю, просвітницьку діяльність, популяризацію здорового способу життя, надання психологічної підтримки людям, які потребують допомоги в умовах сучасних соціогенних викликів, у тому числі внутрішньо переміщеним особам.

Студентка є партнеркою ЕтноБібліотеки, арттерапевткою, тренеркою психологічних практик «Лабіринти свідомості» та розробницею авторської трансформаційної гри «Сила в тобі».

Пишаємося своїми студентами й бажаємо подальших звитяжних кроків на шляху професійного вдосконалення!