Участь студентів-спортсменів у відкритому Чемпіонаті Києва

Команди юнаків та дівчат Університету взяли участь у відкритому Чемпіонаті міста Києва з перетягування канату серед юніорів. Захід проводився на базі Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» під керівництвом Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради та організаційною командою Київського міського відокремленого підрозділу ГО «Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату».

У змаганнях взяли участь одинадцять команд. Склад команди – 6 спортсменів (пулерів), 1 спортсмен –  запасний, 1 направляючий тренер, 1 головний тренер команди.

Команда юнаків Університету потрапила у п᾿ятірку найсильніших команд, зайнявши почесне 4-те місце. Склад команди:

1. Альохін Антон група ЗЛ-24д;
  2. Прокоф’єв Євген група ЗЛ-24д;
  3. Сидоришин Владислав група ЗЛ-24д;
  4. Адаменко Владислав група ІПЗ-24д;
  5. Коршак Костянтин група МБГ-24д;
  6. Кучеренко Ілля група ФРР-24д;
  7. Косенко Іван група ФКР-24д.

Гідно виступили і дівчата, зайнявши 6 місце. Склад команди:

1. Красовська Анастасія група ЗЛ-24д;
  2. Мельник Вікторія група ЗЛ-23д;
  3. Шевченко Олександра група ЗЛ-23д;
  4. Кравцова Марія група СОУМ-24д
  5. Тарасова Ніколь група ГРД-24д;
  6. Власєнко Ангеліна група МЕН-24д.
Участь студентів-спортсменів у відкритому Чемпіонаті Києва

Щиро вітаємо наших студентів-спортсменів, що гідно представляють Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на змаганнях такого рівня. Сподіваємося, що перший виступ студентських команд у  змаганнях з перетягування канату надасть поштовх для розвитку в  Університеті цього виду спорту.