Гостьова лекція на тему: “Навіщо бізнесу ідеологія?”

Студенти й викладачі Факультету економіки та управління відвідали гостьову лекцію Дениса Пріймягі, досвідченого бізнес-експерта та управлінця.

Пан Денис має ступінь Магістра ділового адміністрування (MBA) Тартуського університету (Естонія) та значний досвід роботи в таких сферах, як банківська справа, туризм і торгівля. У минулому спікер обіймав посаду комерційного аташе Посольства Естонії в Україні, а також розвивав мережу магазинів голландських сирів “Сирне королівство”. Наразі пан Денис Пріймягі є членом правління естонської компанії NOVA-EastPharm, що займається оптовою торгівлею медичними препаратами.

Гостьова лекція на тему: "Навіщо бізнесу ідеологія?"

Тема його лекції – “Навіщо бізнесу ідеологія?” Пан Денис розповів, яку роль бізнес-ідеологія відіграє в сучасному світі, і пояснив її значення в діяльності компаній. Лектор розкрив зв’язок бізнес-ідеології з місією, цілями, баченням майбутнього та корпоративною культурою. Особливу увагу було приділено його особистому досвіду формування ідеології мережі магазинів “Сирне королівство”.

Гостьова лекція на тему: "Навіщо бізнесу ідеологія?"

Після завершення лекції учасники поставили чимало запитань. Їх цікавило: хто в компанії має займатися формуванням бізнес-ідеології – власник, PR-відділ чи вся команда? Як визначити межу між філантропією та прагненням зайняти значну частку ринку? Який зв’язок існує між бізнес-ідеологією та сучасною економікою вражень?

Окремо пана Дениса попросили дати рекомендації для початківців у бізнесі. Його відповіді були змістовними та вичерпними, що дозволило учасникам отримати цінні знання та практичні поради для майбутньої професійної діяльності.

Гостьова лекція на тему: "Навіщо бізнесу ідеологія?"

Лекція виявилася корисною як для студентів, так і для викладачів, розширивши їхнє розуміння стратегічного підходу до побудови успішного бізнесу через призму бізнес-ідеології.