Відбувся дослідницький семінар між кафедрами двох університетів в рамках співпраці, яка розпочалась в межах ініціативи «Twinning» від Cormack Consultancy Group між СНУ ім. В. Даля і Роял Холловей Університет Лондона. В зустрічі взяли участь кафедра економіки і підприємництва СНУ ім. В. Даля і кафедра стратегії, міжнародного бізнесу і підприємництва Royal Holloway University of London.
Від імені керівництва Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля всіх привітав в.о. завідувача кафедри економіки і підприємництва – проф. Олександр Ольшанський, який також зазначив, що сьогодні в Україні багато нагальних питань, пов’язаних з розвитком бізнесу, функціонуванням державних і місцевих інституцій в умовах воєнного стану, і висловив сподівання на спільну плідну співпрацю у пошуку шляхів вирішення цих проблем.
Організаторами зустрічі виступили завідувач кафедри стратегії, міжнародного бізнесу і підприємництва Том Вейнрайт і професорка кафедри економіки і підприємництва Інна Семененко.
Під час зустрічі була окреслена загальна діяльність і показники обох кафедр, представлені наукові профілі викладачів кафедр та напрями досліджень, обговорені питання проведення спільних досліджень і подання заявок на грантові конкурси. З боку СНУ ім. В. Даля свої наукові наробки представили проф. Олександр Ольшанський, проф. Інна Семененко, доц. Наталія Швець, доц. Ольга Маслош, доц. Майя Крамчанінова, доц. Ярослав Бурко та ст. викл. Марина Касаткіна. Також було представлено діяльність та ініціативи Аналітичного центру, Школи бізнесу та Ресурсного центру зі сталого розвитку.
З боку Університету Лондона Роял Холловей були представлені Syeda Nimra Batool, Catherine Georgiou, Sigrun Wagner, Romano Dyerson, Hui Tan, Paul Caussat, Sime Serge, Tom Wainwright, Paul Robson та інші. Також з боку британського університету була присутня дослідниця з України, яка виконує там своє дослідження – д-р Ольга Мирошниченко.
Під час вебінару було визначено спільну зацікавленість та наробки за напрямами сталого розвитку, розвитку бізнесу і підприємництва, інтернаціоналізації, відновлення і реконструкції тощо та окреслено наступні кроки зі створення робочих груп за окресленими напрямами.