Студентки СНУ ім. В. Даля взяли участь у всеукраїнських студентських лігах з волейболу

У місті Полтава відбувся ІІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з волейболу серед студенток закладів вищої освіти. Захід проходив 18-20 травня 2026 року під гаслом «Разом переможемо» та об’єднав команди закладів вищої освіти півночі та сходу України.

СНУ ім. В. Даля у спортивному заході представила команда студенток факультету здоров’я людини:

  1. Наталія Голуб (група ФТЕ-25д);
  2. Олександра Шевченко (група ЗЛ-23д);
  3. Анастасія Красовська (група ЗЛ-23д);
  4. Юлія Кузьменко (група ЗЛ-23д);
  5. Софія Кочеткова (група ФТЕ-25д);
  6. Валерія Санько (група ФТЕ-25д);
  7. Анна Дмитракова (група ПС-25д).

Представником команди виступив старший викладач кафедри фізичного виховання Олександр Лук’янюк.

Під час змагань учасниці продемонстрували високий рівень підготовки, згуртованість, командний дух та справжню волю до перемоги. Волейбольні матчі проходили у напруженій та емоційній атмосфері, а підтримка вболівальників додавала спортсменкам мотивації та наснаги.

Участь у подібних всеукраїнських спортивних ініціативах сприяє розвитку студентського спорту, формуванню культури здорового способу життя, командної взаємодії та лідерських якостей молоді. У контексті Концепції інноваційно-освітньої екосистеми розвитку людського потенціалу Луганщини спортивна активність здобувачів вищої освіти є важливою складовою гармонійного розвитку особистості та підтримки молодіжного середовища.

Студентки СНУ ім. В. Даля взяли участь у всеукраїнських студентських лігах з волейболу

Пишаємося нашими спортсменками, які гідно представили університет на всеукраїнському рівні, та бажаємо їм нових перемог, натхнення й подальших спортивних досягнень!