Спеціальна можливість для студентів СНУ ім. В. Даля

Є РОБОТА!

Open Agro University це унікальний проєкт компанії Kernel з підготовки фахівців нового покоління для роботи на підприємствах сучасного виробництва та агро бізнесу.  

За минулі 2 сезони (2022-2023 рр), незважаючи на повномасштабне вторгнення рф, Open Agro University уже випустив понад 200 фахівців, з яких більше 50 працевлаштувалися і будують свою кар’єру в Kernel.

Open Agro University – запрошує на навчання і оплачувану практику за 7 спеціальностями, а саме:

  • Інженер-технолог служби якості (лабораторії)
  • Інженер технолог напрямку «Олії»
  • Інженер-механік заводу
  • Інженер КВПтаА
  • Енергетик
  • Інженер-механік агробізнесу
  • Агроном

Це шанс для студентів 3-5 курсів або випускників 2021-2023 років профільних спеціальностей отримати практичні знання та навички, які відразу ж можна застосувати у реальній роботі.

На час навчання проект виплачує стипендії кращим студентам, пропонує оплачувану виробничу практику та сплачує витрати на дорогу та проживання під час навчання і практики. Кращим студентам пропонуються вакансії у Kernel.

Реєструйтеся та спробуйте свої сили і ви.

Саме зараз проходить спеціальний додатковий набір на 3 сезон навчання у проєкті для студентів СНУ ім. В. Даля. Подати заявку можна до 20 січня 2024 року, навчання стартує уже в лютому 2024 року.

Довідково: Kernel є провідним у світі та найбільшим в Україні виробником соняшникової олії, на долю компанії припадає близько 8% світового виробництва цього продукту. Також компанія займається вирощуванням, зберіганням та перевалкою зерна через експортні термінали у Чорноморському басейні в понад 70 країн світу.

Дана пропозиція є результатом співпраці СНУ ім. В. Даля з Компанією Кернел, яка організована Проєктом USAID «Економічна підтримка України» та ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»» (проєкт АгрокебетиPRO).

Запрошуємо випускників вищих навчальних закладів до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад у відділі державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

Основними завданнями відділу є реалізація державної політики з питань державної реєстрації громадських формувань та державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та підготовка пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у сферах державної реєстрації громадських формувань та державної реєстрації друкованих засобів масової інформації.

Інформація про місце, умови проведення конкурсу, вимоги до кандидатів постійно розміщується на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Луганській області в розділі «Конкурс»