Порядок супроводу осіб з особливими потребами

Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій обладнаними спорудами безперешкодного доступу до корпусів та навчальних класів осіб з інвалідністю

Інклюзивне навчання — система освітніх послуг, гарантованих державою, що базується на принципах недискримінації, врахування багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників.

Створення умов для навчання людей з інвалідністю є одним з пріоритетних завдань адміністрації СНУ ім. В. Даля. Для цього в корпусах університету:

• працює вуличний ліфт для підйому людей на інвалідних візках (головний корпус);
  • зроблено пандуси (лабораторний і навчальний корпуси);
  • зроблено спеціальні туалети;
  • на сходинках пофарбовані жовті смуги;
  • перила оснащені інформаційними тактильними табличками з написами шрифтом Брайля;
  • розроблена спеціальна версія вебсайту університету для слабозорих людей.