УВАГА!

3 08 по 31 травня проводиться реєстрація вступників, які отримують в 2023 році (отримали раніше) освітній ступень бакалавра, та мають бажання складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) та/або єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу для здобуття магістерського рівня вищої освіти: 

  • спеціальності 051 «Економіка»,
    071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 081 «Право», 281 «Публічне управління та адміністрування», 292 «Міжнародні економічні відносини» – ЄВІ та ЄФВВ 2023 року; 053 «Психологія», 061 «Журналістика»,
  • спеціальність 061 «Журналістика» – ЄВІ та ЄФВВ 2023 року (або ЄВІ 2023 року для осіб, які в 2023 році здобули вищу освіту ступеня бакалавра зі спеціальності 061 «Журналістика» в СНУ ім. В. Даля); 
  • для всіх інших спеціальностей – ЄВІ 2023 року.
Вступні випробування 
Вступні випробування 

1. Заповнена заява-анкета (додається).

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, треба вказати населений пункт, у якому бажає пройти ЄВІ, ЄФВВ, і назву(-и) єдиного фахового вступного випробування (облік та фінанси, право та міжнародне право, економіка та міжнародна економіка, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, психологія та соціологія). Майте на увазі, що для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

2. Документ, що посвідчує особу.

– паспорт громадянина України;

– паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

– посвідчення особи на повернення в Україну

– тимчасове посвідчення громадянина України.

3. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

(крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків)

4. Фотокартка для документів.

(кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника:

– фон для фотографування особи має бути однорідним, світлим (білим або світло-сірим) та контрастувати з обличчям особи, одягом, волоссям (за наявності).

– положення особи, що фотографується, – вертикальне.

– для осіб, які не можуть пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, що підтверджується медичним висновком (довідкою) відповідного закладу охорони здоров’я, допускається фотографування у положенні лежачи або у спеціальному сидінні з відповідним фоном за головою.

– верхня частина надпліччя особи має візуально утворювати пряму горизонтальну лінію.

– фотографічне зображення особи не має містити зображення іншої особи або предмета, які містяться в кадрі.

– обличчя особи відображається крупним планом в анфас із фронтальним положенням надпліччя. Особа повинна дивитися прямо, очі – відкриті (очі вважаються відкритими, якщо райдужна оболонка та зіниця ока розрізняються чітко), вираз обличчя – нейтральний, рот – закритий, голова та шия – без повороту та нахилу.

– обидві сторони обличчя мають бути чітко видимі. Зображення обличчя особи має бути у фокусі від маківки (верхня частина голови без урахування волосся) до підборіддя і від носа до вух.

– допускається фотографування особи із закритими очима (оком) або з пов’язкою на оці, без нейтрального виразу обличчя через мімічні особливості, з нахилом голови, відкритим ротом у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, що підтверджено медичним висновком (довідкою) відповідного закладу охорони здоров’я.

– вимоги до цифрової копії фотографії, що надсилається до СНУ ім. В. Даля:

– для відсканованого паперового фото: розмір фотографії – ширина 30 мм; висота 40 мм; роздільна здатність – не менш ніж 300 точок на дюйм (300 dpi); формат файла – *.jpg (*.jpeg) або *.png.

– для фотографії з цифрового пристрою: розмір фотографії – ширина 354 пікселів; висота 472 пікселів; формат файла – *.jpg (*.jpeg) або *.png.

Приклади фотозображень, прийнятних та неприйнятних для внесення.

5. Довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення строку завершення навчання та отримання диплома у 2023 році.

(лише для осіб, які завершують навчання в поточному році не в СНУ ім. В. Даля).

6. Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень).

– диплом бакалавра;

– диплом магістра;

– диплом спеціаліста.

(для осіб, які завершили навчання в минулих роках)

7. Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о.

(у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання)

Вступні випробування 

Перелік офіційних електронних адрес для надсилання комплекту документів вступниками для реєстрації заявок для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування при вступі до магістратури в 2023 році.

№ п/пПідрозділАудиторіяЕлектрона адреса для надсилання документів
(вступ 2023)
Контактний телефон відповідального працівника
1Аграрний факультетvstup_af@snu.edu.ua+38(066) 732-86-89
2Факультет гуманітарних та  соціальних наук408
пн, вт, чт
vstup_fhsn@snu.edu.ua+38(096) 886-99-86
3Факультет економіки і управлінняvstup_eu@snu.edu.ua+38(096) 920-91-35
4Факультет здоров’я людини405
пн-пт
vstup_hl@snu.edu.ua+38(050) 904-55-49
+38(095) 872-59-05
+38(095) 358-48-11
5Факультет інженеріїvstup_fi@snu.edu.ua+38(095) 057-74-98
6Факультет інформаційних технологій та електронікиvstup_ite@snu.edu.ua
7Факультет транспорту і будівництваvstup_tb@snu.edu.ua+38(050) 027-38-11
8Юридичний факультетvstup_uf@snu.edu.ua+38 (066) 880-43-49
9СНУ ім. В. Даля412
пн-пт
vstup@snu.edu.ua

1. Вступник надсилає лист електронної поштою на офіційну адресу (таблиця⬆️) відповідного підрозділу СНУ ім. В. Даля.

2. Тема листа, що надсилається вступником для реєстрації заявок для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄВІ та ЄФВВ):

прізвище, ім’я, по батькові.

Приклад – Петренко Петро Петрович.

3. Текст листа:

прізвище, ім’я, по батькові;

номер облікової картки платника податків.

Приклад – Петренко Петро Петрович.

1122334455.

4. Лист містить вкладені копії документів:

– заповнена заява-анкета;

– документ, що посвідчує особу;

– облікова картка платника податків;

– фотокартка для документів

– довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах);

– документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);

– медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (за необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).

Вимоги до сканованих копій – роздільна здатність не менш 300 точок на дюйм (300 dpi).

5. Обов’язково отримайте відповідь на Ваш лист від відповідального працівника з вказівкою отримання повного комплекту документів. Якщо протягом 48 годин (2 доби) відповіді не буде, зв’яжіться з відповідальним працівником по контактному телефону (таблиця) для з’ясування причин відсутності відповіді.

Вступні випробування 

1. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка на Вашу електрону адресу.

Обов’язково перевірте інформацію, зазначену на сканкопії екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок зверніться до відповідального працівника Приймальної комісії СНУ ім. В. Даля

2. Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії СНУ ім. В. Даля та видається вступнику особисто.

3. Оформлений екзаменаційний листок може буде надісланий засобами поштового зв’язку, у разі якщо Ви зазначите про таку необхідність у заяві-анкеті.

Категорії осіб, які беріть участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів у СНУ ім. В. Даля (замість ЄВІ та ЄФВВ)

Особи:

– визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», зокрема ті з них, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України;

– яким за рішенням приймальної комісії відмовлено в реєстрації для участі в ЄВІ, ЄФВВ  через неможливість створення особливих (спеціальних) умов (за умови внесення до картки фізичної особи копії медичного висновку за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837 (далі – наказ № 1027/900), що завірений підписом секретаря регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти і печаткою регіонального центру оцінювання якості освіти, та відповідного витягу з протоколу засідання регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти);

– яким на запит щодо можливості створення спеціальних умов для проходження ЄВІ, ЄФВВ регламентною комісією при регіональному центрі оцінювання якості освіти надано відмову в їх створенні через відсутність організаційно-технологічних можливостей (за умови внесення до картки фізичної особи відповідного витягу з протоколу засідання регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти та медичного висновку, у якому зазначено про необхідність створення певних умов для складання ЄВІ, ЄФВВ);

– особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, які в 2023 році не брали участі в основних та додаткових сесіях ЄВІ, ЄФВВ через наявність захворювання або патологічного стану, зазначеного в Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом № 1027/900, (за умови подання до Приймальної комісії СНУ ім. В. Даля документа (його копії), що засвідчує статус особи з інвалідністю або дитини з інвалідністю та одного з документів, зазначених у підпункті 1 пункту 2 наказу № 1027/900, або копії такого документа).